art by JB

Moja art strona - zapraszam - art by JB

wtorek, 10 sierpnia 2021

Uroki Małopolski..

 Była Wielkopolska a teraz przyszedł czas na Małopolskę:) Tak się złożyło, że mogłam odwiedzić urocze zakątki naszego pięknego Krakowa i okolic.

Zapraszam na spacer:))


Oczywiście precelki musiały być:)))










Bliskie mi miasto...

Kraków jest piękny, miło było tam wrócić:)))

Kolejny dzień to wizyta w najstarszej kopalni soli w Polsce - w Bochni.   Było bardzo ciekawie, dużo interaktywnych wystaw, przejażdżka kolejką, przeprawa łodzią i wszystko pod ziemią:) 



A na powierzchni padał deszcz...

Bociany nic sobie z niego nie robiły:)


Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo wrażeń na wakacyjnych szlakach:)

10 komentarzy:

  1. Kraków ma w sobie to coś, ilekroć jesteśmy w pobliżu zawsze zaglądamy, moja bratanica tam się osiedliła, tam pracuje:-)
    W Bochni nie byliśmy, za to w Wieliczce tak, warto było stać w dłuuugiej kolejce!
    Zwiedzaj, ciesz się widokami i smakami!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj porannie Nagietku
    Wielkopolska jest mi bliska, a Małopolska raczej nieznana.
    W Krakowie byłam dwa razy i to w zeszłym wieku:))) Tak, tak pora to nadrobić, nie tylko dlatego, że zachęcasz zdjęciami.
    Cóż i tak na krótki wypad urlopowy planuję jechać bliżej Poznania :)))
    Pozdrawiam zapachem rumianku z moich szumiących stronek. Mam nadzieję, że lubisz to ziółko

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Ismeno:) Serdecznie Cię pozdrawiam:)

      Usuń
    2. Puk puk Nagietku
      Jesteś po drugiej stronie?
      Tak, tak wiem, praca, dom......
      Pozdrawiam serdecznie

      Usuń
  3. Kraków jest piękny! Byliśmy tam na urlopie jakieś dwa lata temu. Do Bochni nie dojechaliśmy. Może następnym razem...

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczny Kraków. Tęsknię za nim, dawno nie byłam. I raczej w najbliższym czasie nie będę. Piękne i ciekawe fotografie :)Uściski!

    OdpowiedzUsuń
  5. Kochana
    Często bywam w Krakowie, bo mieszkam niedaleko😀
    Warto chwalić swoje, bo mamy cudne, malownicze miejsce godne odwiedzania😊
    Pozdrawiam cieplutko🌹💖😀

    OdpowiedzUsuń