art by JB

Moja art strona - zapraszam - art by JB

sobota, 11 grudnia 2021

Już grudzień..

 


 Pomału przygotowuję dekoracje na zbliżające się Święta..



Wokół zima..



A ten milusiński kwitł sobie do pierwszego śniegu:))


Pozdrawiam wszystkich grudniowo:)

Ps. Mało mnie tu ostatnio ale jakoś tak się sprawy układają..

7 komentarzy:

  1. Spokojnych DOBRYCH świąt:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne wieńce:-)
    Dekorowanie obok nastrajania się to ważny element przedświąteczny.
    Dobrych dni:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj grudniowym wieczorem Jolu
    Cieszę się, że znowu tu jesteś. Wiem, ze masz mało czasu, ale czekam na opowieść o warsztatach
    Pozdrawiam szumem wiatru za oknem

    OdpowiedzUsuń
  4. Ominął mnie grudzień u Ciebie na blogu😉
    Jest już luty, ale pozdrowienia równie serdecznie przesyłam😊💖🍀🌷

    OdpowiedzUsuń