Jesteś... Brakowało mi CiebiePozdrawiam uciekającym dniem i długimi wieczorami
Witaj nie tylko przedświątecznie JoluJuż dzisiaj w ten niezwykły czas życzę Ci boskiej opatrzności.Niech Bóg Cię błogosławi i strzeże.Niech obdarzy Ciebie i Twoją Rodzinę swą łaskąRadosnych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia
Tylko trzeba umieć to znaleźć....
Jesteś... Brakowało mi Ciebie
OdpowiedzUsuńPozdrawiam uciekającym dniem i długimi wieczorami
Witaj nie tylko przedświątecznie Jolu
UsuńJuż dzisiaj w ten niezwykły czas życzę Ci boskiej opatrzności.
Niech Bóg Cię błogosławi i strzeże.
Niech obdarzy Ciebie i Twoją Rodzinę swą łaską
Radosnych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia
Tylko trzeba umieć to znaleźć....
OdpowiedzUsuń