Jakoś nie mogę znaleźć czasu na napisanie czegokolwiek. Zdarza się, że nawet kilka dni nie zaglądam do komputera. Tyle się dzieje wokół... Najpiękniejsze jest to, że nie muszę się spieszyć. Wykańczamy dom, spędzamy czas w ogrodzie, załatwiamy mnóstwo spraw.. Wszystko idzie swoim tempem, życie płynie a my z nim... Maj był chłodny, jednak nie dla mnie. Jeszcze przyzwyczajona do szkockich temperatur nie odczuwałam jakiegoś dyskomfortu. Kwitły bzy, konwalie.. Moje ulubione kwiaty, mogłam się nimi cieszyć do woli. Były moje urodziny, spędziliśmy je w górach. Wybraliśmy się na szczyt, który widać z okien naszego domu - na Śnieżkę. Pogoda dopisała, chociaż po drodze mijaliśmy zaśnieżone miejsca.
Na górę wyszliśmy przez Biały Jar a wracaliśmy przez Kocioł Łomniczki. Widoki były piękne, zmęczyliśmy się ale wrażenia wspaniałe.
Moja przyjaciółka sprawiła mi niespodziankę i upiekła przepyszny tort:
Po chłodnym maju przyszedł upalny czerwiec. temperatury poszły w górę. Nie przeszkadzają mi upały.. Pracowaliśmy ale znajdowaliśmy czas na spacery. Przypomniałam sobie jak smakują i pachną poziomki:)
Dziki bez
![]() |
| Zachód słońca |
![]() |
| Wschód... |

































Kochana
OdpowiedzUsuńI mnie mija szybko czas, dzieje się ciągle coś.
Po suchych dniach, burzy, dziś pochmurnie.
Za oknem słyszę podczas pisania-śpiew ptaków, oglądam piękny rozkwit róż w moim p/blokowym ogródeczku🌹😊
Zajadam się pierwszymi owocami🍓 (przetwarzam je na soki i nalewki), mam poziomki we wspomnianym ogródeczku i zioła🌿🤗
W miarę jest ok, gdyby zdrowie były lepsze.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie oraz bliskich, życząc zdrówka, pogody ducha i uśmiechu😀🍒🍀💛☕🌼🦋
http://spacerem-przez-zycie.blogspot.com
Bardzo dziękuję:))) Życzę pięknych, letnich dni:) Uściski:)))
UsuńOch, ile różności dzisiaj!
OdpowiedzUsuńDom w takiej okolicy to marzenie i cel życia:-)
Dziękuję za przypomnienie znanego szlaku, na szczęście bez tłumów!
Spóźnione życzenia urodzinowe, a tort nie tylko pyszny, prawdziwe dzieło sztuki, brawa dla autorki!
Nie dziwie się, że Ci brak czasu na blogowanie, ja tez czekam na wyjazd.
Wszystkiego pięknego i rychłego końca remontu!
Bardzo dziękuję Jotko:) Życzę pięknych wakacji i dużo odpoczynku, serdecznie pozdrawiam:)
UsuńWitaj już w lipcu
OdpowiedzUsuńZazdroszczę Ci tego pięknego miejsca na ziemi.
Niektóre zioła zbieram, ale bardziej te popularne
Pozdrawiam błękitem nieba za oknem
Witaj Moja Droga:) Ja chyba mam łatwiej ze zbieraniem ziół bo rosną one w moim dzikim ogrodzie, który dopiero ogarniam. Ty też masz swoje piękne miejsca:))) Serdecznie Cię pozdrawiam:)
Usuń